در حال آماده سازی ...

خرید و سفارش انواع مدل دراور و میز آرایش مدرن | ایده رو

oo
رنگ
متریال
عرض
قیمت
خصوصیات
oo

انواع مدل میز آرایش دراور ساده در رنگبندی و سایزهای مختلف در این دسته بندی قرار دارد. این کشوها برای کاربری‌های گوناگون و ترکیبی در نظر گرفته شده‌اند. با تغییر سایز و تعداد کشوها دراورهای ساده و مینیمال ایده رو را با دکوراسیون خانه خود منطبق کنید.

اگر هنوز مدل دراور مشخصی توی ذهنت نداری، می‌توانی یکی از این نمونه‌های دراور را انتخاب کنی و بر اساس سلیقه و نیازت، جنس، رنگ و ابعادش را تغییر بدهی و آن را به دراور مخصوص خانه خودت تبدیل کنی.

انواع مدل دراور و میز آرایش، کاربردهای آن در زندگی امروز

دراورها ابزارهایی حیاتی برای نظم بخشیدن به فضا و نگهداری وسایل هستند. چه در خانه و چه در محل کار. دراور در لغت به معنی کشو است که در زبان فارسی به مجموعه‌ای از کشوها اطلاق می شود. دراور در زندگی امروز کاربردهای مختلفی پیدا می‌کنند. از یک فایل سه کشو در محل کار تا میز آرایش مدرن در منزل. در ادامه به معرفی کاربردهای اصلی دراور در خلال فضاهای مختلف می‌پردازیم.

دراور ام دی اف ساده لباس

یکی از کاربردهای دراور، استفاده در کنار کمد لباس در فضاهایی است که کشو کم دارد. برای نگهداری اشیاء متنوع و لباس‌ها. طراحی دقیق آنها به کاربران اجازه می‌دهد تا از فضای داخل دراور بهره‌وری بهتری داشته باشند.

میز آرایش دراور ام دی اف

میز آرایش ام دی افی که در اکثر اتاق خواب ها وجود دارد، یکی از انواع دراور است. به دلیل تعداد زیاد وسایل ریز و درشتی که برای آرایش و رسیدگی  شخصی وجود دارد، استفاده از یک مجموعه کشو که با دیوایدر مناسب بخش بندی شده باشد در اتاق خواب ضروری است. میز آرایش آینه ها خود به عنوان عناصر تزئینی نیز عمل می‌کنند. طراحی‌های مختلف، انتخاب رنگ‌ها و جنس‌های متنوع این قفسه‌ها، به ارتقاء زیبایی داخلی اتاق کمک می‌کند.

دراور سه کشو

دراور سه کشو یکی از محبوب ترین انواع دراور است که هم در منزل و به خصوص در محل کار با نام فایل سه کشو کاربرد دارد. دراورهای سه کشو مکانی مناسب برای مرتب‌سازی اسناد، فایل‌ها، و اشیاء مهم در محیط‌های کاری و حرفه‌ای هستند.

میز آینه دراور

کاربرد اصلی این دراور در اتاق نشینمن است. تعداد زیادی از وسایل ریز و درشتی که استفاده مدام دارند در یک میز دراور ساده و شیک جا می شوند. با اضافه شدن آینه و چند اکسسوری تزئینی می شود در نشینمن یک فضای باحال و مدرن ایجاد کرد که ضمن مرتب کردن پذیرایی به زیبایی آن نیز کمک می کند.

 

به طور کلی، دراورها و میز آرایش‌ها به عنوان عناصری مهم در زندگی ما حضور دارند و در انواع محیط‌ها و کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرند.  شما در ایده رو می توانید انواع مدل های ساده و مدرن دراور و میز آرایش را به قیمت مناسب بخرید یا بر اساس ابعاد و سلیقه خودتان طراحی کنید و سفارش بدهید.