در حال آماده سازی ...

خرید و سفارش انواع مدل پاتختی مدرن | ایده رو

oo
رنگ
متریال
عرض
قیمت
خصوصیات
oo

هر کدوم از ما یه سری وسایل داریم که باید دم دستمون کنار تختخواب باشه. یکی وقتی دراز کشیده باید گوشیش دستش باشه و شارژر دم دستش باشه، یکی شب تا صبح یه پارچ آب میخوره، یکی کتاب میخونه و میخواد کنار دستش  آباژور باشه و عینکشو بذاره بغلش...اینجاست که نیاز به پاتختی احساس میشه. پاتختی یکی از اجزای سرویس خواب محسوب میشه که برای هر اتاق خوابی لازم است. پاتختی می‌تونه به صورت تکی یا زوج باشه. جنس اکثر پاتختی‌ها از چوب یا ام دی اف هست. پاتختی ام دی اف به علت داشتن رنگبندی می‌تونه انتخاب خوبی برای ست کردن با فضای اتاق، سرویس خوابتون و تخت خواب شما باشه. معمولا پاتختی دارای کشو هست و از فضای روی پاتختی و کشوها و طبقات می‌توان بهره مند شد.اگر مدل های پاتختی ایده رو طبق سلیقه و نیاز شما نبود، کافیه تا طرح و سلیقه‌تون رو به همراه ابعاد درخواستیتون به ما بگین تا براتون با بالاترین کیفیت سفارشی سازی و تولید کنیم.

پاتختی

یکی از وسایلی که برای هراتاق خوابی لازمه پاتختی هستش. به پاتختی میزکنار تختخواب هم گفته می شود. پاتختی کاربردهای متفاوتی میتونه داشته باشه. پاتختی اصولا از دو یا سه طبقه تشکیل شده است که این طبقات می تواند به صورت کشو و یا به صورت طبقه بدون درب و کشو و یا ترکیبی از کشو و طبقه بدون درب یا کشو باشد. قیمت پاتختی با توجه به کیفیت ورق و یراق آلات و کیفیت ساخت تعیین می شود. ایده رو به عنوان تولیدکننده پاتختی باکیفیت شناخته می شود.

پاتختی ام دی اف خواهان زیادی دارد و امروزه مورد استقبال قرار گرفته است.ایده رو به عنوان تولیدکننده پاتختی ام دی اف می تواند طبق سلیقه و ابعاد مورد نظر شما، انواع پاتختی ام دی اف را تولید کند. پاتختی ام دی اف دارای کیفیت بالا و طرح ها و رنگ های گوناگونی می باشد.

پاتختی ام دی اف ایده رو نیز همانند دیگر محصولات ایده رو به جهت کیفیت بالا و استفاده از ورق و یراق آلات درجه 1، دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.