در حال آماده سازی ...

خرید و سفارش انواع مدل کمد لباس مدرن | ایده رو

oo
رنگ
متریال
عرض
قیمت
خصوصیات
oo

انواع مدل کمدهای ساده با در نظر گرفتن کاربری های گوناگون از پیش طراحی شده است. ایده‌های طراحی برای کمد لباس بی انتهاست. با رسام ایده رو هر کمد با هر ابعاد و هر کاربری بخواهی می توانی طراحی کنی اما اگر هنوز مدل کمد لباس مشخصی توی ذهنت نداری، می‌توانی یکی از این نمونه‌ها را انتخاب کنی و بر اساس سلیقه و نیازت، جنس، رنگ و ابعادش را تغییر بدی و آن را به کمد لباس مخصوص خانه خودت تبدیل کنی.

انواع کمد لباس مدرن

کمد لباس مدرن، به عنوان یکی از اجزای  جذاب اتاق خواب در زندگی امروزی است. کمد لباس مدرن با جنس‌های متنوع و طرح‌ها و رنگ‌های زیبا، دیگر  تنها وسیله ذخیره‌سازی نیست بلکه یک اثر هنری تبدیل شده است. طراحان داخلی با بهره‌گیری از خلاقیت‌های خود، به وجود آثاری دست می زنند که علاوه بر فضای کافی برای انواع لباس‌ها، به تزیین و تجمل اتاق‌ها و منازل کمک می‌کنند. از آنجایی که تمرکز بر استفاده بهینه از فضا و ایجاد نظم در بخش‌های مختلف کمد، ویژگی مهمی در کمد لباس مدرن به شمار می‌رود، معماران با ایده‌های نوین خود، مدل‌ها را ارائه می‌دهند که علاوه بر افزایش ظرفیت، به آراستگی و زیبایی فضا نیز می‌پردازند.

کمد لباس ام دی اف

کمد لباس‌های ساخته شده از ام دی اف، با ترکیب عالی از ظاهر زیبا و کارایی عالی، به گزینه‌ای محبوب در دنیای مدرن تبدیل شده‌اند. کمد ام دی اف دارای دوام طولانی در عین حال قیمت مناسب است. با ظاهری شیک و گستره‌ای از رنگ‌ها و طرح‌ها، کمد لباس‌های ام دی اف به‌راحتی با سبک‌های داخلی مختلف تطبیق می‌یابند و می‌توانند به عنوان یک اثر هنری و عملکردی در دکوراسیون منزل عمل کنند.

کمد لباس کوچک

کمد لباس کوچک، راه حلی هوشمندانه برای استفاده از فضاهای محدود است. این نوع کمد با طراحی مینیمال و جمع و جور، امکان نگهداری از لباس‌ها و وسایل را فراهم می‌کند. با قابلیت نصب در فرورفتگی ها و قناسی ها یا گوشه‌های کوچک، به راحتی در اتاق‌ها و آپارتمان‌های کوچک جای می‌گیرد. این کمد‌ها با انواع درب ریلی و لولایی، به نظم دادن به فضا کمک می‌کنند و از هدررفت فضا جلوگیری می‌کنند. به علاوه، طرح‌ها و رنگ‌های متنوع این کمد‌ها امکان انطباق با انواع سبک دکوراسیون را فراهم می‌کند.

کمد دیواری ام دی اف

در خانه‌های ایرانی همواره کمدهای دیواری مهمترین بخش نگهداری وسایل بودند. مقصود از کمد دیواری فضاهای خالی داخل دیوار ساختمان است که معمولا فقط با طبقه بندی ساخته می شوند و از فضا به صورت بهینه استفاده نمی شود. با ساخت بدنه (به دلیل ناصاف بودن دیوار) ام دی اف و تقسیم بندی مناسب فضای داخلی می توان برای هر وسیله جای مشخص معین کرد تا از فضا استفاده بهینه شود. شما با انتخاب یکی از مدل های کمد لباس ایده رو می توانید برای تقسیم بندی کمد دیواری خود ایده بگیرید و سپس برای سفارش ساخت کمد دیواری اقدام نمایید.

کمد لباس سفید

کمد لباس سفید از دسته انتخاب‌های همیشگی است که معمولا در سبک‌های مختلف دکوراسیون قابل اجرا هست.