در حال آماده سازی ...

خرید و سفارش انواع مدل تخت خواب مدرن | ایده رو

oo
رنگ
متریال
عرض
قیمت
خصوصیات
oo

انواع تخت خواب های ساده، شیک و جادار ایده رو برای اتاق خواب های کوچک مناسب است. مزیت تخت خواب های ایده رو سادگی طرح و پرداختن به استفاده بهینه از فضا است. این سادگی سبب می شود تخت خواب های ایده رو در دکوراسیون اتاق خواب بسیاری از منازل جای بگیرد. ابعاد تمامی محصولات ایده رو را می توان با حفظ شکل ظاهری تغییر داد بنابراین این تخت دو نفره مدرن ایده رو را می توان به صورت یک و یک و نیم نفره نیز خریداری کرد یا سفارش داد.

سرویس خواب

انتخاب و خرید سرویس خواب بسیار مهم است. در خرید سرویس خواب باید به دکوراسیون، فضای اتاق خواب و همچنین کیفیت سرویس خواب توجه کرد.

سرویس خواب باید با دکوراسیون خانه و اتاق خواب، همخوانی داشته باشد. سرویس خواب با کیفیت، از متریال و کیفیت بالا تشکیل شده است و پس از مدتی نباید به صدا و جیرجیر کردن بیافتد.

قیمت سرویس خواب ها تفاوت بسیاری دارد. تفاوت قیمت در کیفیت متریال و یراق آلات مورد استفاده و کیفیت ساخت آن می باشد.

سرویس خواب انواع مختلفی دارد که عبارتند از : سرویس خواب نوزاد، سرویس خواب دخترانه، سرویس خواب پسرانه، سرویس خواب نوجوان، سرویس خواب عروس، سرویس خواب یکنفره و سرویس خواب دونفره

 

تختخواب ام دی اف

تختخواب جنس های مختلفی دارند از قبیل : تختخواب فلزی، تختخواب ام دی اف، تختخواب چوبی و ...

یکی از مدل های پرطرفدار تختخواب یکنفره و تختخواب دونفره، تختخواب ام دی اف می باشد

تختخواب یک نفره ام دی اف و تختخواب دونفره ام دی اف، هم کیفیت بالایی دارد، هم زیبایی و مدل های متفاوت. ایده رو به عنوان تولیدکننده تختخواب تکنفره ام دی اف و تختخواب دونفره ام دی اف، قابلیت سفارشی سازی تختخواب برای شما را طبق طرح و ابعاد مورد نظرتان دارد. ضمن اینکه می توانید از مشاوره رایگان ایده رو هم بهره مند شوید.

تختخواب جک دار و تختخواب باکس دار و تخت خواب کشودار نیز از دیگر محصولات این گروه هستند که میتوانند کمک بسیار زیادی به نظم بخشیدن و فضای محدود اتاق خواب شما بکنند.