در حال آماده سازی ...

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سایت

ایده‌رو به عنوان یک شرکت ایرانی از قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.

محدودیت سنی

سرویس ایده‌رو برای اشخاص بالای ۱8 سال می باشد و با عضویت در این سایت شما تایید می نمایید که سن شما بیشتر از 18 سال است.

احراز هویت

ایده‌رو برای ارتباط با شما و اطلاع رسانی در مورد وضعیت سفارش ها و درخواست های ارسال شده برای شما در سایت و همچنین اطلاع رسانی در مورد سرویس ها، ایمیل هایی را به شما ارسال می کند. عضویت در سایت به منزله موافقت کاربر با دریافت اینگونه ایمیل ها می باشد.

سفارش پردازش می شود و اطلاعات مرتبط با قرارداد به ایمیل شما ارسال می شود. بعضی از این فرایندها خودکار هستند. بنابراین مشتری باید اطمینان حاصل کند که آدرس ایمیل وی صحیح است و شرایط فنی برای دریافت ایمیل ها را دارد و به ویژه اینکه این ایمیل ها توسط فیلتر های هرزنامه (spam) مسدود نمی شوند. عواقب هرگونه ورود ناصحیح اطلاعات بر عهده کاربر خواهد بود.

در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش کنید، می توانید با استفاده از بخش "فراموشی کلمه رمز"، پسورد جدیدی را در آدرس ایمیل خود دریافت کنید و این تنها راه بازیابی کلمه عبور می باشد. مسئولین سایت به هیچ عنوان امکان تغییر کلمه عبور قبلی شما را ندارند.

عضویت

کاربر با عضویت در ایده‌رو تعهد می کند که از امکانات و تسهیلات سایت که برای استفاده مطلوب وی فراهم شده، سوء استفاده نکند. ایجاد حسابهای کاربری متعدد جهت استفاده از هدیه عضویت از مصادیق سوء استفاده از امکانات و تسهیلات سایت محسوب می شود.

در صورت عدم رعایت قوانین سایت توسط کاربر، مسئولین سایت می توانند در هر لحظه عضویت کاربر متخلف را قطع کرده و سفارش های وی را ملغی کنند.

مالکیت معنوی

سایت ایده‌رو هیچگونه مسئولیتی در قابل محتوای ارسالی توسط کاربران ندارد. ارسال طرح محصول توسط کاربر به سایت بدین معنا تلقی می شود که کاربر مجوز استفاده، نگهداری و ساخت آن طرح را دارد و با این کار حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را نقض نخواهد كرد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال کننده طرح است.

نحوه اجرای سفارش

هنگامی که یک سفارش در سیستم وب ثبت می شود تاییدیه توسط ایمیل یا تلفن مبنی بر دریافت سفارش توسط ایده رو برای مشتری ارسال می شود. اگر سفارش شما در بخش «سفارش های من» نشان داده نشود، پس شما آن را با موفقیت ارسال نکرده اید.

سفارش شما پس از دریافت توسط ایده رو پردازش می شود و هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت تا تأیید مشتری اخذ گردد. بلافاصله پس از تسویه پیش پرداخت فرآیند تولید به گردش در خواهد آمد.

شما از طریق پروفایل کاربری می توانید پیگیر سفارش خود باشید. تاریخ شروع ساخت محصول سفارشی از زمان واریز پیش پرداخت محاسبه خواهد شد.

اجرای سفارش مشروط به وجود اجزا و متریال در بازار است. در صورت عدم امکان ساخت محصول این موضوع به سرعت به اطلاع مشتری خواهد رسید.

هر گونه تغییر در نحوه اجرای سفارش از قبل به اطلاع مشتری خواهد رسید. طرح نهایی پس از اخذ تأییدات نهایی از مشتری برای ساخت و نصب مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شکل نهایی قفسه‌های ساخته شده، ممکن است به دلیل معذوریت های ساخت و یا محدودیت های بازار اندکی با طرح مشاهده شده در رسام متفاوت باشد. ایده رو همواره تلاش می‌کند تفاوت‌ بین محصول و طرح نهایی را به صفر برساند.

اشتباه در سفارش

چنانچه اشتباه در اجرای طرح از سمت ایده رو رخ داده باشد، خود را موظف می داند که بدون دریافت هزینه اضافه در صدد رفع اشتباه برآید.

اگر اشتباه از سمت مشتری رخ داده باشد ایده رو توصیه های لازم برای رفع مشکل را به مشتری خواهد کرد تا در تمام مسیر به آنچه دلخواه اوست برسد اما در برخی موارد ممکن است هزینه اضافی برای مشتری ایجاد شود.

نحوه پرداخت

60%  مبلغ سفارش به صورت پیش دریافت خواهد. این مبلغ به منظور تهیه بخشی از مواد اولیه سفارش مشتری استفاده خواهد شد لذا پرداخت آن ضروری می باشد. 40% مابقی تا قبل از اتمام کار دریافت می گردد. در صورت نیاز قرارداد کاغذی برای مشتری نیز ارسال خواهد شد.

قیمت

قیمت هر سفارش با استفاده از یک سیستم پیشرفته و با در نظر گرفتن متریال مصرفی، زمان و اجرت محاسبه می شود. بنابراین اگر طراحی را حتی با یک مقدار کوچک تغییر دهید قیمت ممکن است تغییر کند. با توجه به عدم ثبات بازار ایران قیمت ها تنها برای یک هفته معتبر است و چنانچه پس از گذشت مدت زیادی تصمیم به سفارش دادن گرفتید حتما از قیمت روز اطمینان حاصل بفرمایید.

لغو سفارش

پس از تسویه پیش پرداخت امکان لغو یا اعمال تغییر بر روی سفارش وجود ندارد. لذا خواهشمند است پیش از تسویه پیش پرداخت دقت کافی را در ارائه جزئیات طرح بفرمایید.

هزینه ارسال

هزینه حمل و نصب به صورت جداگانه محسابه می گردد. برای سفارش های داخل تهران مبلغ 12% و برای حومه مبلغ 15% هزینه حمل و نصب لحاظ می گردد.

برای شهرستان ها هزینه حمل، ایاب و ذهاب، اقامت و اجرت نصب طی فاکتور جداگانه محاسبه خواهد شد و بر عهده مشتری می باشد.

لازم به ذکر است نصب در ایام تعطیل و غیر ساعت کاری ممکن است تا 30% بر اجرت نصب اضافه نماید.

زمان تحویل

برای محصولات سفارشی، زمان 3 الی 6 هفته از زمان تسویه پیش پرداخت برای تحویل هر سفارش در نظر گرفته شده است. بدیهی است این زمان در ایام شلوغ سال ممکن است طولانی تر شود. سیاست ایده رو رساندن سفارش در سریعترین زمان ممکن است.

زمان تحویل محصولات فروشگاه از 7 الی 21 روز کاری است که به صورت جداگانه برای هر محصول قید شده است.

دریافت محصول

مشتری باید دقت لازم را هنگام دریافت سفارش خود داشته باشد تا محصول عاری از هرگونه عیب و نقص تحویل داده شود. چنانچه محصول دارای اشکال ظاهری باشد مشتری باید از قبول آن امتناع نماید. پس از دریافت محصول ادعای وجود نقص ظاهری در محصول قابل قبول نیست.

مصنوعات چوب طبیعی

چوب یک ماده طبیعی است و ممکن است طیف رنگ و طرح یکنواخت و یکسان نداشته باشد. تفاوت اندک طرح و رنگ در اجزای مختلف یک وسیله چوبی انتظار می رود. این میزان از تفاوت در صنعت مبلمان و درودگران طبیعی و مرسوم است و نشئت گرفته از طبیعت چوب است. در موارد نادری ابعاد و اندازه چوب ممکن است تغییر کند و این امر سبب ایجاد ترک و یا چرخش شود و سطوح روغن کاری شده ممکن است کاملا یکدست به نظر نیاید. این شرایط شامل گارانتی نخواهد شد.

ایده رو می تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هرموقع بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. متن قرارداد همیشه برروی سایت قابل مشاهده است. درصورتیکه در هر زمانی با این قرارداد مخالف بودید می توانید عضویت خود را از سایت حذف کنید. بدیهی است در این صورت سابقه طرح ها و سفارش های شما از سرویس دهنده های فایل ایده رو حذف خواهند شد.